SPONSORZY: opax nykaza alarm_system lukaszczyk gazda eco_ana
      PARTNERZY: bonamedica dido_logo hifitness podolog zgzir PATRONAT

Sędzia

stat4u

Okiem rywali z Pisarzowej

Olimpia- NKP Podhale Nowy Targ, 27.10 (niedziela), godz. 14.30
W najbliższą niedzielę skrzyżujemy korki z góralskim liderem, będzie więc podwójnie ciężko :-) . Powstrzymajmy się przed spekulacjami o wyniku, ale kibice liczą na to, że Olimpia powalczy jak to dawniej bywało i lider też będzie miał pod górkę :-) . Pogoda sprzyja, więc zapraszamy na stadion, pomoc trybun niezbędna!
____________________________________________________________________________________
Działo się, działo dziś na Kamieńcu! Olimpia postarała się o niespodziankę i wygrała z liderem 2:1! Dobry mecz, mnóstwo emocji do samego końca, jako że goście ani na moment nie odpuścili, więc całe 93 minuty obowiązywała koncentracja, walka i mądra gra. Brawa nie tylko dla strzelców bramek, ale i dla obrońców, szczególnie dla Mafii, który dokonywał istnych cudów, żeby zero z tyłu w drugiej połowie dało nam zwycięstwo!
Dziękujemy kibicom za doping, szczególnie damskiej części :-) , przy takich „dopalaczach” i lider niestraszny :-)
Bramki:
16′- kapitalne dośrodkowanie w prawej strony Łukasza Sobonkiewicza na 8 m, strzał Patryka Zająca daje nam prowadzenie 1:0. Patryk zaliczył tym samym świetny powrót po trwającej kilka tygodni przerwie, spowodowanej kontuzją.
30′- dośrodkowanie Sebastiana Świerzbińskiego z 30 m na ósmy metr i… tu zdania są podzielone: niektórzy twierdzą, że strzelcem bramki dla Podhala był Robert Krzystyniak, inni że był to gol samobójczy interweniującego Pako. Zostańmy przy Podhalańczyku :-) 1:1
56′- Mariusz Dudek w pełnym galopie :-) zagrywa do Pawła Kociołka, który z 15 m strzela z pierwszej piłki po ziemi i pokonuje bramkarza gości, Jakuba Nykazę 2:1
Skład: Mateusz Borzęcki, Krystian Puto, Łukasz Ojrzanowski, Adam Tumidaj, Piotrek Nawalaniec, Dawid Frączek(żk), Mariusz Dudek (A)(63′- Wojtek Połomski), Łukasz Sobonkiewicz (A)(żk)(80′- Piotrek Rosiek), Paweł Kociołek (B)(70′- Mateusz Raczek), Patryk Zając (B), Kamil Konik, w pogotowiu Krzysiek Smoleń, Mariusz Sejmej
Spotkanie prowadził Pan Damian First z KS Gorlice.