SPONSORZY: opax nykaza alarm_system lukaszczyk gazda eco_ana
      PARTNERZY: bonamedica dido_logo hifitness podolog zgzir PATRONAT

Sędzia

stat4u

Okiem rywala z Piwnicznej + film i zdjęcia
NKP Podhale Nowy Targ – Ogniwo Piwniczna 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Anioł 22, 2:0 Misiura 53, 3:0 Janasik 75, 4:0 Hajnos 88, 5:0 Hajnos 89.

W ten zimny i deszczowy wieczór Nasza Drużyna przegrała z Liderem V ligi NKP Podhale Nowy Targ w rozmiarze 5:0
Już od pierwszych minut gospodarze napierali na bramkę przyjezdnych
7 minuta spotkania Antolak w sytuacji sam na sam trafia w Matiaszka.
W 13 minucie Matiaszek wybija zmierzająca w okienko piłkę na rzut rożny strzał Anioła
W 22 minucie mamy bramkę na 1:0 dla gospodarzy K.Dudek Dośrodkowuje z rzutu rożnego na krótki słupek a tam najwyżej wyskoczył Anioł i głową skierował piłkę do siatki.
Minutę później Antolak znowu nie wykorzystuje sytuacji sam na sam i uderza prosto w bramkarza
38 minuta spotkania rzut wolny wykonuje Cetnarowski podaje do Radzika ten zagrywa do Dropka który zagrywa z pierwszej piłki do Radzika niestety bramkarz łapie piłkę. W 42 minucie Piwniczna miała znakomitą sytuacje do wyrównania z rzutu rożnego jednak główka Cetnarowskiego minimalnie mija bramkę.
W ostatnich minutach pierwszej połowy wolny z 30 metrów dla gości. Wykonuje go Kruczek. Piłka po rykoszecie padła łupem Trutego.
W drugiej połowie gospodarze rozwiązali worek z bramkami
W 50 minucie rzut wolny dla gospodarzy Ślusarek uderza pod poprzeczkę i bramkarz Ogniwa przenosi piłkę nad poprzeczką .
W 59 minucie padła bramka na 2:0 Antolak podaje na skrzydło do K.Dudka który po wtargnięciu w pole karne zagrał wzdłuż piątki na drugi słupek do Misiury, a ten dopełnił formalności.
75 minuta i jest już 3:0 Hajnos w „uliczkę” do Janasika, a ten z 16 metrów płaskim strzałem pokonuje Matiaszka.
88 minuta 4:0 piłka stanęła w błocie przed pustą bramką i Hajnosem. Ten nie mógł takiej okazji zmarnować.
minutę później było już 5:0 – Hajnos uderza. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce.

Sędziował Krzysztof Ziaja z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Anioł, A. Dudek, Janasik, Ślusarek – Damasiewicz.
Widzów:17
Podhale:Truty–Anioł(82'Czapp),Gąsiorek,A.Dudek,Bobek–K.Dudek,Janasik(85'Mastalski), A.Dudek(72'Augustyn),Misiura–Antolak,Ślusarek(68'Hajnos).

Ogniwo:Matiaszek-Cetnarowski,Kamiński,Wójcik,Radzik,Damasiewicz,Izworski,Kruczek,Lizoń,