SPONSORZY: opax nykaza alarm_system lukaszczyk gazda eco_ana
      PARTNERZY: bonamedica dido_logo hifitness podolog zgzir PATRONAT

Futbol Małopolski

Sędzia

stat4u

Juniorzy Starsi

W dniu wczorajszym drużyna juniorów starszych rozpoczęła rundę rewanżową od remisu 2-2 z drużyną z Lubania z Tylmanowej. Gospodarze szybko osiągnęli przewagę czego skutkiem był gol już w 7 min - choć w dość przypadkowych okolicznościach /dośrodkowanie zeszło z nogi napastnika i wpadło do bramki/. Goście jednak szybko odpowiedzieli i w 10 min strzałem przy lewym słupku Pękala doprowadził do wyrównania. Gospodarze nadal atakowali i w 27 min pojedynek sam na sam z napastnikiem gospodarzy wygrał Kudasik. I połowa zakończyła się remisem przy przewadze gospodarzy. II połowa to otwarta gra z obu stron czego efektem był gol dla Lubania. Goście ponownie odpowiedzieli w 60 min gdy Pękala zagrał do Zubka, a ten strzałem po ziemi w długi róg ponownie doprowadził do wyrównania. Minutę później Stanczak potężnie uderzył z rzutu wolnego z odległości 30 m gdzie piłka odbiła się od jednego słupka, następnie drugiego i wyszła w pole. Gospodarze ponownie zaatakowali czego efektem była poprzeczka. W ostatniej minucie meczu efektowną akcją popisał się Duda ogrywając po solowej akcji obrońców w polu karnym jednak niedokładne podanie pozbawiło szansy NKP na 3 pkt. Jednakże z przebiegu meczu wynik jak najbardziej sprawiedliwy

NKP: Kudasik, Fryźlewicz, Borowski /cap/, Stanczak, Łojas /90 min Bomba/, Pająk /25 min Florek/, Zubek, Polczyk, Jankowski /75 min Kasowski/,Duda, Pękala /60 Ziemianek/ Bramki dla NKP : 10 min Pękala, 60 min Zubek

Trener: Robert Siemek